Zdroje

INSTALACE (manuál) pro modulární napájecí zdroje IP20:

1A, 1,5A, 2A, 3A, 3,5A, 4A, 5A, 6A, 6,8A, 8A, 10A, 12A, 15A, 18A, 20A, 25A, 30A, 40A, 50A

navod 05

Před použitím spotřebiče si přečtěte text.

 1. Modulární napájecí zdroje jsou určeny pro všeobecné použití s LED zdroji světla uvnitř areálu, napájecí zdroj má odolnost IP20 a nemůže být použit v místnostech s vysokou vlhkostí vzduchu a dalších aplikacích, kde by byl vystaven přímo povětrnostním vlivům.
 2. Každá manipulace s krytem, rozmontovávání atd., v souladu s právními předpisy, vylučuje případnou možnost reklamace zařízení
 3. Napájecí zdroj má všechny potřebné certifikáty CE RoHS pro každodenní použití.
 4. Produkt je v záruce 24 měsíců od data vystavení prodeje.
 5. Pozor! Nesprávné použití elektrického zařízení určeného pro napětí 220-250V / výstup 12V může způsobit úraz elektrickým proudem a dokonce i smrt. Výrobce nenese žádnou odpovědnost za jakékoliv zásahy do přístroje a jeho následné poškození. Instalace by měla být provedena pouze kvalifikovaným personálem s odpovídající oprávnění, aby se zabránilo poškození způsobené nesprávnou instalací.
 6. V zařízení jsou svorky pro zapojení / vstup 220-250V  postupně označen L - síťový kabel / N neutrál převod / PE ochranný vodič
  Výstupní napětí 12V je označeno postupně (V +) a (COM -), napájecí zdroje s větší výkonností obsahují svorky v množství 2-3 x V+ 2x3 COM

navod 03

INSTALACE (manuál) pro napájecí zdroje vodotěsné IP67:

zdroj

Před použitím spotřebiče si přečtěte tento text:

 1. IP67 - Napájecí zdroje jsou určeny pro všeobecné použití s LED zdroji světla uvnitř i vně areálu. Napájecí zdroj má odolnost IP67 a lze jej použít v místnostech s vysokou vlhkostí. Rovněž také venku, kde bude zdroj vystaven povětrnostním vlivům. Je však důležité věnovat pozornost samotnému připojení AC napětí 220 - 250 V a napájecího LED zdroje. Připojení by mělo být těsné, zhotoveno takovým způsobem, aby nedošlo k ohrožení životů a bezpečnosti uživatelů.
 2. Každá manipulace s krytem, rozmontovávání a podobně je v souladu s právními předpisy, takže se vylučuje případná možnost reklamace zařízení.
 3. Napájecí zdroj má všechny potřebné certifikáty CE RoHS, takže je určen pro každodenní použití.
 4. Produkt je v záruce 24 měsíců od data prodeje.
 5. !POZOR! - Nesprávné použití elektrického zařízení určeného pro napětí 220 - 250 V / výstup 12 V může způsobit úraz elektrickým proudem a dokonce i smrt. Výrobce nenese žádnou odpovědnost za jakékoliv zásahy do přístroje a jeho následné poškození. Instalace by měla být provedena pouze kvalifikovanou osobou s odpovídajícím oprávnění, aby se zabránilo poškození způsobené nesprávnou instalací.
 6. Napájení - vstupní napájecí převody. Vstup 220 - 250 V L - síťový kabel / N - neutrální. Výstup 12 V + kladný pól / - záporný pól.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení