Kontakt

Prodávající - Wojciech Aleksander Mincberger, Ul. Piłsudskiego 11, 32-050 Skawina, Polsko, DIČ: CZ683367170, PL9442124703.

  • adresa pro doručování pošty nebo vratký zboží: BERGE LATT, Středová 408, 735 43 Albrechtice
  • adresa elektronické pošty: info@berge.cz
  • telefonní kontakt: +420 770 636 063 (od 8:00 do 15:00)

 

O firmě:

Vážení zákazníci,

Firma berge byla založena v roce 2008, zakladatelem byl Wojciech Mincberger, diplomovaný technik v oblasti osvětlení a elektroinstalace. Cílem naší firmy je přinášet spokojenost s používáním našich výrobků, poskytovat kvalitu a nízkou cenu. V našem obchodě najde každý zákazník něco pro sebe, nabízíme výrobky ve standardní kvalitě k soukromému použití, ale rovněž výrobky HQ, které jsou určeny firmám nebo pro průmyslové použití. Jsme dovozce a distributor moderního a energeticky úsporného osvětlení v LED technologii.

Specializujeme se hlavně v prodeji LED žárovek, LED pásků, LED reflektorů, elektro příslušenství a jiných. Zboží, které nedovážíme, nakupujeme výhradně u ověřených dodavatelů, jejichž výrobky na 100% splňují kvalitativní a technické normy, a tak můžeme poskytovat nezávisle na druhu výrobku záruku minimálně 24 měsíců.

Nákupy u nás jsou zárukou toho, že nebudete podvedeni, obdržíte výrobek v souladu s popisem a k němu prodejní doklad nebo fakturu, pro plátce DPH je možnost prodeje se sazbou 0% DPH v rámci Evropské unie. Pokud se před uplynutím 24 měsíců výrobek ne Vaší vinou pokazí nebo přestane fungovat, NEMĚJTE STAROST, na naše náklady provedeme opravu, a pokud to nebude možné, vyměníme za nový! (Pro podnikatele, resp. objednávky na firmu poskytujeme záruku 12 měsíců)

Svou důvěru nám vyjádřilo několik desítek tisíc zákazníků z Česka, Slovenska a Německa, pozitivní hodnocení nám umožňuje další vývoj, za co vřele děkujeme.

Děkujeme za volbu našich výrobků – srdečně pozdravujeme - team BERGE.

 

Nahlédněte do naších vlastních skladů: