Totální slevy až 70%! https://www.berge.cz/akcni-zbozi/

Kontakt

berge_logo_rWojciech Aleksander Mincberger BERGE®, Ul. Piłsudskiego 11, 32-050 Skawina, Polsko, DIČ: CZ683367170, PL9442124703.

  • adresa pro doručování pošty nebo vracení zboží: BERGE® Frýdecká 1609/36, 737 01 Český Těšín
  • adresa elektronické pošty: info@berge.cz
  • telefonní kontakt: +420 591 142 553 (od 8:00 do 14:00)

 

O firmě BERGE®:

Vážení zákazníci,

Firma berge byla založena v roce 2008, zakladatelem byl Wojciech Mincberger, diplomovaný technik v oblasti osvětlení a elektroinstalace. Cílem naší firmy je přinášet spokojenost s používáním našich výrobků, poskytovat kvalitu a nízkou cenu. Díky více jak desetiletou zkušenosti o oboru jsme si zaregistrovali registrovanou značku BERGE®. V našem obchodě najde každý zákazník něco pro sebe, nabízíme výrobky ve standardní kvalitě k soukromému použití, ale rovněž výrobky HQ, které jsou určeny firmám nebo pro průmyslové použití. Jsme dovozce a distributor moderního a energeticky úsporného osvětlení v LED technologii.

Specializujeme se hlavně v prodeji LED žárovek, LED pásků, LED reflektorů, elektro příslušenství, zahradní příslušenství a jiných. Zboží, které nedovážíme, nakupujeme výhradně u ověřených dodavatelů, jejichž výrobky na 100% splňují kvalitativní a technické normy, a tak můžeme poskytovat nezávisle na druhu výrobku záruku minimálně 24 měsíců.

Nákupy u nás jsou zárukou toho, že nebudete podvedeni, obdržíte výrobek v souladu s popisem a k němu prodejní doklad nebo fakturu, pro plátce DPH je možnost prodeje se sazbou 0% DPH v rámci Evropské unie. Pokud se před uplynutím 24 měsíců výrobek ne Vaší vinou pokazí nebo přestane fungovat, NEMĚJTE STAROST, na naše náklady provedeme opravu, a pokud to nebude možné, vyměníme za nový! (Pro podnikatele, resp. objednávky na firmu poskytujeme záruku 12 měsíců)

Svou důvěru nám vyjádřilo několik desítek tisíc zákazníků z Česka, Slovenska a Německa, pozitivní hodnocení nám umožňuje další vývoj, za co vřele děkujeme.

Děkujeme za volbu našich výrobků – srdečně pozdravujeme - team BERGE®.

 

Naše značky:

  • BERGE
  • ECOplanet
  • MILIO

Výhradní distributor:

  • ECOLIGHT
  • VIDEX

 

Nahlédněte do naších vlastních skladů: