Totální slevy až 56%! https://www.berge.cz/akcni-zbozi/

LED reflektory

reflektor  reflektor2

Před použitím spotřebiče si přečtěte tento text.

 1. Reflektor LED BERGE je určen pro osvětlování budov, parkovišť, hal, vozidel, architektonické detailů, zahrad, obchodů a jiných objektů uvnitř i vně. Rovněž pro místa s vysokou vlhkostí a prachem, přičemž IP65 krytí chrání před povětrnostními vlivy, což zajišťuje dlouhou životnost svítidel.
 2. Každá manipulace s krytem, rozmontovávání, stříhání kabelů a podobně je v souladu s právními předpisy, takže se vylučuje možnost případné reklamace reflektoru.
 3. Světlomet má všechny potřebné certifikáty CE RoHS, takže je určen pro každodenní použití.
 4. Produkt je v záruce 24 měsíců od data vystavení prodeje.
 5. !POZOR! - Nesprávné použití elektrického zařízení určeného pro napětí 220 - 250 V může způsobit úraz elektrickým proudem a dokonce i smrt. Výrobce nenese žádnou odpovědnost za jakékoliv zásahy do přístroje a jeho následnou nesprávnou funkci. Instalace by měla být provedena pouze kvalifikovanou osobou s odpovídajícím oprávněním, aby se zabránilo poškození zařízení způsobené nesprávnou instalací.
 6. Dráty vycházející z krytu:
  - Hnědá nebo červená (230 V napájení)
  - Modrý (nulový vodič N) - může být i zelený
  - Žluto-zelený (ochranný vodič PE) - může být pouze žlutý

Provedení s pohybovým čidlem (pouze pro svítidla s PIR). Nastaveni senzoru:

 1. Levý regulátor: Změna dosahu - regulace dosahu senzoru.
 2. Prostřední regulátor: Doba zapnutí - Tímto regulátorem je možné nastavit požadovanou dobu, kterou bude svítidlo svítit po každém zapnutí.
 3. Pravý regulátor: Identifikace den/noc - slouží pro regulaci citlivosti na světlo a nastavení zapnutí mezi denním světlem a šerem. Tím zabráníte spínaní svítidla během denního světla.
 4. SENS = změna dosahu
 5. TIME = doba zapnutí
 6. LUX = regulace citlivosti na světlo

 

manual_reflektor10113_10114