LED žárovky

INSTALACE (MANUÁL) 230 V LED žárovky

Instalační manual se vstahuje na všechny žárovky pro tyto patice:
E27, E14, GU10, Gu5.3, G9, E40, G24, AR111, G53

navod 04

Před použitím spotřebiče si přečtěte tento text.

 1. LED žárovky jsou určeny pro všeobecné osvětlení budov, parkovišť, hal, architektonických detailů, obchodů, a jiných objektů atd. pro vnitřní použití - IP20.
 2. Každá manipulace s krytem, rozmontovávání atd., v souladu s právními předpisy, vylučuje možnost případné reklamace žárovky.
 3. Žárovka má všechny potřebné certifikáty CE RoHS pro každodenní použití.
 4. Produkt je v záruce 24 měsíců od data vystavení prodeje.
 5. Pozor - nesprávné použití elektrického zařízení určeného pro napětí 220-250 V DC může způsobit úraz elektrickým proudem a dokonce i smrt. Výrobce nenese žádnou odpovědnost za jakékoliv zásahy do přístroje a jeho následné poškození. Instalace by měla být provedena pouze kvalifikovaným personálem s odpovídajícími oprávněními, aby se zabránilo poškození zařízení způsobené nesprávnou instalací.
 6. Žárovka není stmívatelná.

navod 03

 

INSTALACE (MANUÁL) 12 V LED žárovky

zarovky

Před použitím spotřebiče si přečtěte tento text:

 1. LED žárovky jsou určeny pro všeobecné osvětlení budov, parkovišť, hal, architektonických detailů, obchodů a jiných objektů. Jsou určeny pro vnitřní použití - stupeň krytí IP20.
 2. Každá manipulace s krytem, rozmontovávání či další činnosti jsou v souladu s právními předpisy, takže se vylučuje možnost případné reklamace žárovky.
 3. Žárovka má všechny potřebné certifikáty CE RoHS, takže je určena pro každodenní použití.
 4. Produkt je v záruce 24 měsíců od data prodeje.
 5. !POZOR! - Nesprávné použití elektrického zařízení určeného pro napětí 12 V DC může způsobit úraz elektrickým proudem a dokonce i smrt. Výrobce nenese žádnou odpovědnost za jakékoliv zásahy do přístroje a jeho následné poškození. Instalace by měla být provedena pouze kvalifikovaným personálem s odpovídajícími oprávněními, aby se zabránilo poškození zařízení způsobené nesprávnou instalací.
 6. Druhy patic: MR16, MR11, G4, G9, atd.
 7. Žárovka není stmívatelná.