LED denní svícení

NÁVOD ZAPOJENÍ

Výstup

Připojte konektor k výstupu „control boxu” (neplatí pro modely V3 a V6)

Vstup

  • připojte černý vodič k zápornému pólu baterie nebo jakékoli kovové části vozidla
  • připojte bílý vodič ke kabelovému svazku kabelu + 12V který napájí světlo předních obrysových světel auta.
  • červený vodič připojte do spínače na kterém je +12V, po zapnutí spínače zapalování (např. +12V od zapalovače v automobilu – podle modelu automobilu) nebo +12V od snímače zpětného toku nebo zapalovací cívky.  Takové místo můžete také najít v pojistkové skříňce pod kapotou auta.
  • v případě control boxu, ke kterému jsou kromě připojovacích kabelů také dodatečně barevné vodiče, připojte jeden z nich se vstupem s bílým vodičem. Chcete-li získat efekt DRL + připojte zelený kabel, hnědý kabel = 50% světla při zapnutí světel automobilu, bílý kabel svítí pouze DRL

POZOR! Je zakázáno přímo připojit DRL bez ovládací skříňky k elektrické instalaci! Řídící jednotka funguje jako regulátor napětí a interferenční filtr.

V modelech HQ DRL V21 a V17 – mínusové označení je typické pro světla DRL a mlhové světlo (je to bílý vodič na halogenové zástrčce.) Modely V3 a V6 mají vestavěný blesk.

denni sviceni auto manual

V případě problémů s připojením se obraťte na elektrikáře automobilu.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení