Sonoff 2-kanálový dotykový Wi-Fi přepínač 400W

Kód: IM171018001
549 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sonoff 2-kanálový dotykový Wi-Fi přepínač 400W

Sonoff T1 EU 2C je inteligentní dotykový spínač světla. Lze jej ovládat pomocí aplikace přes WiFi nebo klasicky, stisknutím tlačítka. Osvětlete vybranou místnost ve vaší domácnosti, bez ohledu na to, kde se nacházíte. Vyrobeno z vysoce kvalitních materiálů, jako je tepelně odolné ABS a tvrzené sklo, zajišťuje bezpečnost a dokonale se hodí do každé místnosti. Jemné podsvícení spínače jemně zdůrazňuje jeho přítomnost a umístění v noci.

Obsluha

Uživatelé mohou vzdáleně připojit připojená zařízení přes bezplatnou aplikaci eWeLink dostupnou na platformách iOS a Android. Dotykové a dálkové ovládání (433 MHz) je také možné. Díky připojení k síti probíhá okamžitá synchronizace stavu zařízení, díky čemuž aplikace vždy zobrazuje aktuální data. To vám umožní udržet plnou kontrolu nad nadměrnou spotřebou elektřiny v naší domácnosti.

 

Inteligentní ovládání

Uživatelé mohou nastavit inteligentní časové plány pro automatické povolení / zakázání zařízení ve stanoveném čase nebo po stanovené době. Aby byla žárovka ovládána jinými členy domácnosti, mohou uživatelé jednoduše sdílet zařízení s jinými účty a přidělit určitá práva.

 

Ovládání pomocí mobilu

Díky schopnosti ovládat pomocí aplikace, můžeme zapnout nebo vypnout světlo ve vašem domě bez větších problémů. Aplikace je jednoduchá k použití a umožňuje snadno vybrat přepínač v místě, kde chcete zapnout nebo vypnout světlo. Nikdy se nestarejte o světlo, když nejste doma.

 

Technické specifikace

     Model: T1 EU 2C
     Napětí: 90 ~ 250V AC
     Maximální proud: 2A
     Maximální zatížení: 400W
     Barva: bílá
     WiFi: 802,11 b / g / n
     Šifrování WiFi: WPA-PSK / WPA2-PSK
     Materiál: tvrzené sklo / ABS
     Počet kanálů: 2
     Rozměry montážního otvoru: 86mm x 86mm x 32mm

Doplňkové parametry

Kategorie: Dálkové ovladače
Záruka: 24 / 12 (IČ)
Položka byla vyprodána…